Hakkımızda

Entes;

2006 yılında, hava perdesi satış ve servis ağıyla ısıtma-soğutma-havalandırma sektöründe satış ve satış sonrası hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Bilgi, deneyim ve ürün yelpazesini genişleten Entes; OAC İklimlendirme, AFS ve Venco  gibi sektörün önde gelen markalarıyla çalışmaktadır.

OAC İklimlendirme A.Ş. İç Anadolu Yetkili Bölge Bayii olan Entes, 100’ü ürünü olan OAC İklimlendirme A.Ş.’nin hava perdesi ürünleri ile kullanıcılarının güvenini kazanmış, satış ve satış sonrası hizmetleriyle sektörün öncüsü olmuştur.

Bayiliğini yapmakta olduğumuz yüksek kalite ve verimlilikteki markalar, uzman mühendis ekibi ve servis kadrosu ile ısıtma ve soğutma sektöründeki yerimizi gün geçtikçe sağlamlaştırmakta ve çözüm olanaklarımızı sürekli genişletmekteyiz.

Amacımız;

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi müşterilerimize sunmak,

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, doğru kanaldan uygun çözüm önerileri getirmek,

Yaygın servis ağına sahip ürünlerin, montaj ve kullanımında müşterilerimize en hızlı ve en etkin şekilde hizmet sunmak,

Dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikte çalışmak.

Hedefimiz; 

Ürün kalitemizin yanı sıra, satış sonrası hizmetin önemini bilen ve benimseyen, çözüm ortağı olduğumuz firmaların destek ve güvenini kazanarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla geleceğe yatırımlarımızı sürdüreceğiz.

Çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden, müşteri odaklı çalışan ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden Entes, sürekli fark ve değer yaratarak, rakiplerinin örnek aldığı, saygın bir firma olma yönünde ilerlemektedir. Entes, etik değerleriyle oluşturduğu bu sağlam zemini koruyarak büyümeye devam edecektir.

Beklentileri karşılamakta lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda, sorumluluk ve yüksek kalite anlayışıyla artı değer yaratmak temel prensibimizdir.